Tričko pro rybáře je ideální dárek nejen k narozeninám

Potěšit rybáře není jednoduché. Vše, co ke svému řemeslu potřebuje, totiž už s největší pravděpodobností vlastní. Pořiďte mu tedy kvalitní tričko pro rybáře.

Je celá řada relaxačních činností, které vám pomohou dobít baterky. Jen málokterá je ale tak oblíbená jako rybaření. Vždyť jen v Česku je více než čtvrt milionu registrovaných rybářů. Téměř nikdo z nich ale svůj koníček nedává jasně na odiv. Buďte jiní! Pořiďte si tričko pro rybáře a ukažte světu, jak trávíte svůj volný čas.

Potěšte svého rybáře vlastním potiskem

Obecně se říká, že měkké dárky nejsou příliš oblíbené. A to především u dětí. Pokud si jej ale upravíte podle svých představ, určitě udělá radost každému. V nabídce tedy naleznete nejedno vtipné rybářské tričko s potiskem, který připravil profesionální designér. Potisk tvoří především kapr, štika nebo sumec, tedy ryby, které jasně definují rybářské řemeslo.

Aby toho nebylo málo, potisk na některých rybářských tričkách si můžete sami přizpůsobit. Motiv zůstane stejný, k němu ale můžete přidat vlastní krátký text nebo jméno. Tímto způsobem tak můžete vytvořit originální dárek, kterým dozajista potěšíte každého rybáře.

Tričko pro rybáře z kvalitního materiálu

Při nákupu oblečení není dobré dbát jen na jeho vzhled. Ten je sice velice důležitý, ale pokud se vám dámské nebo pánské rybářské tričko nebude dobře nosit, můžete ho rovnou vyhodit. Absolutním základem je tedy výběr kvalitního materiálu, který vám zajistí jak pohodlné nošení, tak dobrou výdrž.

Mezi nejkvalitnější materiály patří především bavlna. Už její přírodní původ naznačuje, že půjde o mnohem lepší alternativu k rozšířeným syntetickým náhražkám. Proto jsme i my vyrobili všechna naše trička ze 100% bavlny. Při jejich nošení se tak můžete těšit na dokonalou prodyšnost a dobrou savost. Bavlnu přitom ocení i alergici, protože jejich pokožku nebude nic omezovat. Pánské a dámské rybářské tričko z naší výroby se navíc může pyšnit vysokou pevností a snadnou údržbou.

Abychom některým výrobkům přidali další vlastnosti, vsadili jsme na kombinovaný materiál. Bavlnu s příměsí polyesteru používají především rybářské mikiny. Díky 20% přídavku v podobě polyesteru má mikina mnohem nižší hmotnost a velice rychle schne. Při delším skladování oceníte i fakt, že se skoro vůbec nemačká a udržuje si svůj tvar.

Vyberou si i děti

Každé řemeslo musí mít své pokračovatele. Není tedy žádným překvapením, že se rybaření věnují i děti. Pokud je tento koníček opravdu baví, dejte jim možnost, aby to ukázali celému světu. Dětské rybářské tričko s kvalitním a originálním potiskem budou určitě rádi nosit nejen do školy, ale i doma nebo při toulkách s kamarády.

Pro milovníky lovu kaprů máme k dispozici také parádní tričko s kaprem. Na výběr máte z mnoha barev, od béžové přes militari až po černou. Kapr obecný vypdá na triku jako živý a určitě s ním každému rybářovi vykouzlíte úsměv na tváři. Tričko s kaprem je navíc vyrobeno ze 100% bavlny s kvalitním potiskem.

V eshopu Hobbytriko.cz můžete vybírat z velkého množství dětských triček vyrobených z kvalitních materiálů. Vaši ratolest můžete obléct i do mikiny, kterou taktéž zdobí potisk. Mikiny se navíc mohou pochlubit kombinací syntetických a přírodních materiálů, díky kterým vydrží delší dobu nepoškozené a vyžehlené.