Nové technologie v oblasti chovu drůbeže

V současné době se hledí nejen na efektivitu chovu, ale také na welfare zvířat. Moderní přístupy a moderní technologie splňují oba dva požadavky. Do těch nejpokročilejších technologií se řadí i terasový neboli voliérový chov drůbeže. V kombinaci s jedinečným systémem Jump Start je tím nejlepším, co lze při chovu drůbeže pořídit.

Specialista na voliérový chov drůbeže

Specialistou na technologie pro chov drůbeže je společnost AGE s.r.o. Na jejich stránkách naleznete podrobnosti k moderním stájovým technologiím pro chov drůbeže. Ať už se to týká voliérového odchovu kuřic, voliérového chovu nosnic nebo snáškových hnízd a jejich vybavení. Investice do nových technologií zvyšují efektivitu samotného chovu a brzy se vám tak vrátí. Navíc je při voliérovém neboli terasovém chovu zvířat snazší obsluha a čištění. Inspirujte se novými trendy v moderním chovu i vy.

Odchov kuřic ve voliérách

Tento způsob chovu zajišťuje kuřicím dostatečný prostor a komfort. Snadno se ve víceřadém systému orientují, což samo o sobě má vliv na lepší výsledky v produkční fázi. Chov je přehledný a voliéry lze snadno ovládat i čistit. Díky unikátnímu voliérovému systému Jump Start dochází i přirozenému tréninku kuřic. Kuřice se samovolně učí skákat na jednotlivé úrovně a hřady a nečiní jim pak problém orientaci v jakékoli jiné voliérové drůbežárně.

Jaké jsou výhody voliérového chovu kuřic?

  • Přehlednost
  • Snadná údržba a čištění
  • Pevná konstrukce s dlouhou životností
  • Welfare pro chovaná zvířata
  • Přirozený trénink kuřic

Máte-li jakékoli dotazy, obraťte se přímo na specialisty v AGE s.r.o. Pomohou vám nejen v oblasti voliérového chovu drůbeže, ale také pokud potřebujete haly, krmítka, napáječky, sila, dopravníky a mnoho dalšího v oblasti zemědělství.