Na koho se obrátit pro kastraci psa? Pomůže vám veterinární klinika Vethope

Veterinární klinika Vethope se nachází v Praze. Zaměřuje se především na prevenci a léčbu malých domácích zvířat. Jedná se o psy, kočky a další drobné savce. Ničím neobvyklým tedy pro ni není třeba kastrace psa nebo kastrace králíka.

Proč si vybrat veterinární kliniku Vethope?

Díky tomu, že veterináři z kliniky každodenně aplikují inovativní a maximálně šetrné preventivní a léčebné veterinární postupy, zajišťují vašim domácím mazlíčkům dobrou kondici, uleví jim od bolesti a dokonce mohou zlepšit jejich náladu. To vše patří mezi cíle pracovníků kliniky, které dodávají chovatelům naději na lepší život jejich zvířecích mazlíčků.

  • Klinika poskytuje špičkovou biochemickou a hematologickou diagnostiku. Veterináři z kliniky získají komplexní obrázek o zdraví zvířete díky nejmodernějšímu veterinárnímu hematologickému přístroji. Výsledky vyšetření krve jsou známé do dvou minut. Dobrá znalost hematologie má nezanedbatelný význam při diagnostice některých zvířecích chorob.

  • Veterinární klinika poskytuje profesionální péči o zuby domácích mazlíčků. Můžete nechat odstranit třeba zubní kámen u psa. Ten může být jednou z příčin zánětů v dutině ústní.

  • Veterinární klinika provádí chirurgické zákroky za použití šetrné inhalační anestezie Safety+. Ta poskytuje větší bezpečí při operaci nebo složitém diagnostickém vyšetření vašeho zvířecího mazlíčka. Díky tomu není třeba kastrace psa tak velkou zátěží pro psí organismus.

  • Pokud musí být pacient na klinice hospitalizován, dostane se mu intenzivní péče. Pro hospitalizaci jsou určené speciální prostory kliniky. Ty podporují rychlejší rekonvalescenci pacientů po operačních zákrocích.

Veterinární klinika Vethope se řadí mezi odborná veterinární pracoviště. Chovatelům i jejich mazlíčkům poskytuje profesionální přístup. Samozřejmostí je i komplexní péče, a to jak v oblasti prevence, tak i léčby domácích zvířat.