Krmivo pro psy a kočky

Každý chovatel zkouší, co by jeho čtyřnohému kamarádovi nejlépe vyhovovalo. Na trhu je dnes ohromný výběr nejrůznějšího krmiva pro psy a kočky. Pouze sortiment granulí jak natolik široký, že je někdy obtížné se v něm orientovat. Pokud chcete mít jistotu, že svému pejskovi poskytnete to nejlepší, co lze na trhu sehnat, pořiďte mu krmivo značky Husse.

Psí granule od Husse

Značka Husse je na trhu známa již více než 30 let. Specialitou tohoto výrobce je krmivo pro psy. Chovatelům psů nabízí superprémiové granule přizpůsobené fyziologickým potřebám každého pejska. Při výrobě granulí je zohledněna velikost psa, jeho věk a aktivity, které se během života psa vyvíjejí. Jedinečný proces výroby granulí je garancí udržení maximální výživné hodnoty a správného poměru všech surovin a bílkovin v krmivu. Konzumace granulí Husse zajistí vašemu pejskovi zdravý život.

Konzervy pro psy

V sortimentu Husse najdete konzervy určené pro štěňata, dospělé psy i psí seniory. Všechny konzervy obsahují vysoce kvalitní krmivo vhodné i pro lidskou spotřebu. Má velký obsah masa a poskytuje chuť, kterou psi milují. Konzervy pro psy značky Husse jsou prospěšné pro zdárný vývoj každého pejska. Mají velký podíl na zdraví, dobrou náladu, bezproblémové trávení i zdravý stav psí srsti, a to ve všech fázích života vašeho pejska.

Granule pro kočky

Mnozí majitelé nechávají své kočky sterilizovat. Proto se výrobce krmiv pro psy a kočky Husse zaměřuje i na granule pro sterilizované kočky. Vyrábí kompletní krmivo, které je speciálně vytvořené pro sterilizované kočky a kastrované kocoury. Jeho složení snižuje riziko obezity a onemocnění močových cest, což jsou dva nejběžnější problémy objevující se u sterilizovaných koček. Důležitými vlastnostmi tohoto krmiva jsou:

  • nízký obsah tuků
  • vysoký podíl vlákniny
  • přidává se L-karnitin podporující proces spalování tuků
  • složení krmiva snižuje pH moče, čímž se snižuje riziko vzniku problémů močových cest
  • obsahuje také taurin – aminokyselinu, která pomáhá udržovat srdce a oči kočky v dobrém stavu
  • výtažky z juky pak snižují nepříjemný pach moče kočky.