Dopřejte svému parťákovi kvalitní stravu již v mladém věku

Vyvážená a pestrá strava je i u mazlíčku velice důležitá. Většina z nás jsme se setkali s pojmy prémiová krmiva, která jsou nejrozšířenější a majitelé si jej oblíbili díky svému složení a poměru kvality a ceny. Co v sobě ale skrývá pojem superprémiové krmivo?

Superprémiová krmiva

Jelikož je pes od přírody masožravec a tudíž nejlepší krmivo pro něj je to, s nejvyšším podílem masa. Přesně toto kritérium by superprémiová krmiva měla splňovat. Obsah masa by se zde měl pohybovat na 80%. Zpravidla zde bývají obiloviny nahrazeny rýží, zeleninou, ovocem či luštěninami.

Krmiva od švédské značky Husse jsou vyvinuta se speciální péčí veterinářů a odborníků na výživu. Obsahují pouze nejkvalitnější suroviny, které se promítají do zdraví a skvělé kondice Vašeho psa. Unikátní výrobní proces zachovává všechny výživové hodnoty použitých surovin. Výrobní proces Husse je založen na tradičních skandinávských recepturách.

Strava u štěňat

U štěňat jde v hlavní řadě o kosti, aby mohly správně růst. Klíčový je tedy fosfor, vápník a vitamín D. Sázkou na jistotu je tedy kvalitní příjem, granule/ konzervy. I když máte pocit, že maličký přírůstek roste jak z vody, pozor na překrmování. Dodržujte krmné dávky, nemíchejte granule se syrovým ani vařeným masem a nic do krmiva nepřidávejte! Právě překrmování a míchání krmiv vede ke gastroenteritidě, kterou trpí až 50 % štěňat.

Novinkou od značky Husse je superprémiové krmivo VALP FARM a ocení ho především štěňata, březí a kojící feny, které trpí zažívacími problémy. Je bezobilové a bezlepkové, takže si pochutnají i ti s nesnášenlivostí na lepek.

Valp Farm obsahuje kuřecí maso a brambory zbavené škrobu, tudíž je krmivo i lehce stravitelné. Díky vysokému obsahu bílkovin tak podporuje zdravý růst a obsah taurin se postará o zdravé fungování srdce.

www.husse.cz ig: husse_cz