Chystáte se k chovu kuřic? Oslovte odborníky

Především na vesnicích nebo na okrajích měst se nacházejí rodinné domky se zahradou, která přímo vybízí k chovu drobného hospodářského zvířectva. Není nad to používat při vaření domácí vejce. Pro chov jsou určené kuřice, ideálně z českého chovu. Prodej kuřic zajišťuje společnost Kuřice.cz.

Objednejte si kuřice z českého chovu

Zakladateli společnosti byli zemědělští inženýři, kteří se rozhodli pracovat v terénu. Společnost nabízí kuřice z českého chovu a dopravuje je zákazníkům po celé České republice. Jejich původem jsou jednodenní kuřata společnosti Integra Žabčice nebo Dominant CZ. Pro jejich chov jsou vytvářeny moderní podmínky a je jim poskytována kvalitní veterinární péče.

Z nabídky programu kuřice hendrix se společnost zaměřuje na slepičky Isa Brown nebo Deklab white a to proto, že mají nejvíce výkonnou snášku. Vybrat si však můžete i varianty barevnější.

Dalším programem je Dominant. Tady si můžete vybrat druhy barevné, které vytvářejí ozdobu každého chovatele kuřic. Snáška je však trochu nižší.

Jak objednat kuřice?

Vyberete si z rozpisu termínů, který naleznete na webu kurice.cz, ty druhy, o které máte zájem a v jakém termínu je chcete dodat. Objednávka je pak možná telefonicky, e-mailem nebo pomocí objednávkového formuláře na webu společnosti. Před termínem dovozu budete několik dní dopředu informováni o dodání. Dodání kuřic je až k vám na zahradu. Kromě kuřic výše zmíněných programů si můžete také objednat vhodné krmivo. I jeho nabídka se nachází na stránkách společnosti.

Společnost Kuřice.cz

Společnost funguje na trhu již dlouhou dobu. Kuřice dodává drobným chovatelům a ke svým zákazníkům přistupuje individuálně. Také poskytuje poradenské služby ohledně chovu a krmení kuřic. Díky kontaktům s pěstiteli tak získává zpětnou vazbu a svoji nabídku a služby tak může uzpůsobit potřebám chovatelů.