Výhody portálu cashback Tipli

Traduje se, že nakupování je výsadou a radostí především žen. Ovšem v případě slev nabízených službou Tipli, přijdou nakupování na chuť i muži. Zvláště když zjistí, že si mohou svého miláčka na čtyřech kolech vyšperkovat kvalitními autodoplňky, za které neutratí tolik peněz, jako při běžném nakupování. Sleva na auto-moto je prostě lákadlem, kterému žádný motorista nemůže odolat. Slevy na autodoplňky ovšem jedinou výhodou nakupování přes Tipli. Můžete si pořídit třeba i levné zimní pneumatiky, což je nyní před zimní sezónou a s ohledem na zákonnou povinnost používání zimních pneumatik, velice aktuální informace.

Jak ušetřit na zimních pneumatikách?

Způsobů je celá řada. Mnozí to řeší tak, že pneumatiky vůbec nevyměňují a používají na svém vozidle celoroční pneumatiky. To ale hrozí bezpečnostními riziky, neboť celoroční pneumatiky se nebudou v zimě vždy chovat podle vašich představ. Další variantou jsou protektorované, čili renovované pneumatiky. Není to sice nezákonné ani nebezpečné, ovšem nepřináší to takovou jistotu, jako kvalitní zimní gumy renomovaných značek. Přitom můžete ještě za nákup dostat zaplaceno, což zní naprosto neuvěřitelně.

Jak dosáhnout na slevy?

Stačí k tomu velmi málo, a sice nakupovat přes Tipli.cz. Zde můžete využít slev na různé zboží včetně akce pneumatiky cashback. Není to nic těžkého, jelikož stačí najít na internetu profil eshopu, u kterého chcete nakupovat a poté kliknout na tlačítko „nakoupit“. Jakmile zaplatíte příslušnou kupní cenu, tak vám Tipli vrátí část z ceny zpět. Nakoupit můžete se slevou až 1,5%, což někomu může připadat málo. Můžete si ale najít například módní e-shop, který nabízí až 10% zpět z nákupu.

Co je cashback?

Chcete-li nakupovat v pohodlí svého domova a nečekat na tradiční slevové akce obchodních řetězců, využijete možností nakupování s casback portálem Tipli. Pro získání cashback odměny je třeba použít pouze kupóny a kódy z Tipli. Cashback se dá přeložit jako „peníze zpět“. Díky cashbacku získáte zpět část peněz, které utratíte za svůj nákup v e-shopu.