Vše, co potřebujete k péči o domácího mazlíčka

Péče o domácího mazlíčka je mnohdy náročná, když vezmete v potaz, že je potřeba ho uspokojit ve všech ohledech. Záleží samozřejmě, jaké zvířátko máme na mysli, ale třeba takový pejsek toho vyžaduje skutečně dost – od základního vybavení jako je obojek a vodítko, tak i kvalitní žrádlo a hračky až po pelíšek na spaní. A někdy ani Zverimex nenabízí vše, co sháníte. Nakupují v omezeném množství a nemusí se na vás ani dostat nebo jsou tu i jiné skutečnosti, třeba se vám nelíbí složení stravy, důvodů je samozřejmě více.

Přejděte na on-line nakupování

Nabídka Domacizoo.cz je pestrá i díky tomu, že zde naleznete plno produktů z různých internetových stránek. Snažíme se vše poskládat tak, abychom poskytovali to nejlepší, co na dnešním trhu existuje. Pokud tedy sháníte krmivo pro pejska, kočku nebo i jiného drobného hlodavce, rybičky, ptáky, atp., určitě zde naleznete to, co jim bude maximálně vyhovovat. Ve stravě je důležitý velký podíl bílkovin, což hraje hlavní úlohu pro výstavbu tkání a svalů. Pro milovníky B.A.R.F. stravování se tu také něco najde. Ať už se tedy jedná o konzervu nebo granule, sledujte skladbu. Výsledek jistě stojí za to, protože odměnou vám bude veselé a hravé zvířátko s hladkou lesklou srstí a radostí z pohybu.

Další doplňky

Váháte, z čeho stravu podávat? Starý hrnec máme doma sice každý, ale z nové misky bude chutnat o sto procent líp. Součástí moderních misek jsou i dávkovače, což je výhodné. Tak jaká miska zvítězí u vás, nerezová, plastová nebo keramická? A nezapomeňte vybrat i pochoutky, kterými vašemu zvířátku dáte tolik potřebnou lásku. Sedne si váš pejsek na povel, chodí na procházce u nohy? Tak ho odměňte, vám to nic neudělá a pejskovi tím učiníte ohromnou radost. Taková vepřová střívka si nenechá ujít. Navíc si to zapamatuje a krásně se tím naučí poslouchat. Když pejskovi dochází energie, potřebuje si někde odpočinout. Pelíšek je ideální volbou. Co třeba ten z polyuretanové pěny s výměnnou poduškou? Luxusní ležení, které pejsek jistě ocení. Doplňků pro zvířátka je mnoho, i proto je nutné vybírat důsledně. Chovatelské potřeby jako kvalitní krmivo, podestýlky, postroje, přepravky, vitamíny, léčiva..to vše stojí i určitou částku peněz, ale u nás nakoupíte levně.