Víte, jaký plot zvolit ke svému pozemku, když vám po něm pobíhá i váš pes?

Dokončili jste rekonstrukci starého domu a výsledný dojem už kazí jen starý plot? Nebo jste dostavěli nový dům a už ho zbývá jen vkusně oplotit? Rychle zjistíte, že na trhu je k dostání hned několik druhů plotů. Dřevěné, betonové, ploty z pletiva a také kovové ploty. Pokud sháníte plot, o který se v průběhu času nemusíte starat a zajistí vašemu majetku a rodině ochranu, je ideální volbou právě kovový plot. Kovový plot dá vašemu domu, společně s pozemkem, ucelený dojem s nádechem luxusu a prestižnosti. Na plotybohumin.cz si jistě vyberete z jejich široké nabídky.

Proč kovový plot?

Díky protikorozní úpravě – zinkování – odolají kovové ploty všem povětrnostním vlivům. Nepoškodí je mráz, déšť, krubobití, ale ani prudký žár horkého slunce. Životnost kovových plotů je několik desítek let bez jakéhokoliv vašeho zásahu nebo údržby. Ušetřený čas můžete věnovat své rodině, práci nebo svým koníčkům.

Svislé pruty můžete zakončit libovolným tvarem, včetně ostrého. Tím značně snížíte riziko vstupu na pozemek nechtěnou osobou nebo zvířetem. Zvýšíte ochranu nejen svého majetku, ale zejména rodiny.

Velký výběr uspokojí každého zákazníka

Na plotybohumin.cz naleznete nabídku tří základních řad, ve kterých poskytují 16 druhů designů. Moderní kovové ploty fotogalerie je jen malou ukázkou toho, co můžete mít i vy.

Řady Premium, Ekoline a Trend se liší konstrukčním provedením, každý má jiné ocelové profily. Záleží zcela na vás, kterému dáte přednost. Pokud si nebudete vědět rady, na webových stránkách plotybohumin.cz jsou typy konstrukčního provedení podrobně, ale jednoduše popsány.

Kromě výběru konstrukčního provedení z několika řad a plotových polí, pořídíte kompletně celé oplocení, včetně sloupků, branek, bran a jejich pohonů a také různé bezpečnostní prvky.